Пізнайко
Кошик

Журналів: 0 шт.
На суму: 0 грн

Замовляй від 4 журналів - отримуй 15% знижки!

Оплата і доставка

Способи оплати:

  1. Платіжною карткою Visa або MasterCard у режимі онлайн.
  2. Сплата за роздрукованим рахунком-фактурою у відділенні будь-якого банку.


Способи доставки:

  1. Самовивіз. Замовлені та заздалегідь оплачені журнали можна забрати з офісу нашої редакції за адресою: м. Київ, вул. Тульчинська, 6 (Куренівка). Зверніть увагу: перед приїздом до редакції зателефонуйте за номером (044) 207-97-56 або (067) 232-40-34, щоб переконатися, що оплата надійшла на наш рахунок і журнали доставлено до офісу зі складу.
  2. «Укрпошта». Поштові доставки здійснюються по всіх регіонах України. Вартість пересилки бандеролі «Укрпоштою» становить 10 грн, якщо сума замовлення менша за 150 грн. Пересилання журналів безкоштовне (здійснюється за рахунок редакції), якщо сума замовлення становить понад 150 грн. «Укрпошта» доправляє бандеролі упродовж 7–10 днів. Про надходження бандеролі пошта повинна проінформувати вас, вкинувши повідомлення до вашої поштової скриньки. Щоб забрати посилку з поштового відділення, ви повинні мати при собі паспорт. У випадку якщо бандероль зберігається на пошті понад 5 днів, за кожен наступний день зберігання нараховується пеня у розмірі 3,72 грн, починаючи з шостого дня.
  3. «Нова пошта». Посилка надійде на обране вами відділення служби доставки «Нова пошта». Бандероль із журналами «Новою поштою» надсилається з оплатою доставки отримувачем. Вартість доставки становить близько 20 грн, ця сума сплачується вами при отриманні посилки у відділенні кур’єрської служби. Після відправлення журналів вам буде повідомлено номер товаро-транспортної накладної, за яким ви зможете забрати бандероль. Щоб забрати посилку з відділення служби доставки, ви повинні мати при собі паспорт.

Ви можете обрати зручні для вас способи оплати та доставки при оформленні замовлення.